Annons
Kontakta oss | Fiskejournalen
Just nu:
Annons

Kontakta oss

Kontakta oss på redaktionen om du har frågor eller tips om tidningen eller hemsidan. Använd formuläret här nedan, glöm inte att uppge din e-postadress om du vill ha ett svar.

Kundservice – tidning

Ring 08-1283 26 90
Personlig service vardagar kl 9–15. Automatiska tjänster öppet dygnet runt.
Ha gärna ditt kundnummer till hands. Du hittar det på baksidan av tidningen eller på fakturan.

Som prenumerant har du alltid tillgång till tidningens digitala utgåva. Du hittar den i App Store eller Google Play via din smartphone eller läsplatta.

Kundservice – butik

Om du vill komma i kontakt med vår webbutik kan ni maila till support@butik.fiskejournalen.se alternativt använda chattfunktionen i butiken.


Kontakta redaktionen via formuläret nedan eller slå en signal till berörd person.

REDAKTION
Tfn 0302-244 40
Box 3067,
443 03 Stenkullen
redaktion@fiskejournalen.se
Chefredaktör
Anders Holm
mobil: 0738-260614
E-post: anders.holm@svenskamedia.se
Annons
Håkan Otterberg
mobil: 0706-319575
E-post: hakan.otterberg@svenskamedia.se
Webbredaktör
Mathias Arnham
mobil: 0704-713855
E-post: mathias.arnham@svenskamedia.se
Annons
Jesper Larsson (Allt om Flugfiske)
mobil: 0730-473178
E-post: jesper.larsson@fiskejournalen.se
Miljöredaktör
Martin Falklind
0302-244 44
E-post: martin.falklind@svenskamedia.se
Nyhetsredaktör
Anders Lundin

mobil: 0705-575235
E-post: anders.lundin@fiskejournalen.se
Grafisk form
Christian Johnsson
mobil: 0651-677714
E-post: christian.johnsson@svenskamedia.se